- HÁZ KERT HOBBY
- Barkácsolás
- Mérőműszer mérőeszköz
- Szintező eszközök
- 4D Green liner zöld szintező lézer - BZG-04800
| Hatótáv (átmérő) | 20m/40m |
|---|---|
| Szintező pontosság | ± 0,2 mm/m |
| Önbeálló pontossága | ± 3 fok |
| Önbeállás ideje | 4 másodperc |
| Ideális üzemi hőmérséklet | –10/+40 °C |
| Maximális üzemi páratartalom | 90% |
| Akkumulátor üzemidő | 8 óra |
| IP védettség szintje | IP54 |
| Lézer osztály | 2 |
| Méretek | 130x85x134 mm |
| Súly | 0,46 kg |
| Adapter | 5V/1A |
| Li-Ion akkumulátor | 7,4V |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
4D Green liner zöld szintező lézer - BZG-04800
- EGYÉB
- BZG-04800
Szállítás és készlet információ
-
124 900 Ft



