- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Kaputechnika
- Postaládák
- Horganyzott postaládák
- Basi BK 2000 Fehér modern újságtartós postaláda B21702002
Basi BK 2000 Fehér modern újságtartós postaláda B21702002
kapun, kerítésen kívülre szerelhető postaláda
elegánsan egybeépített újságtartóval
bőséges hely reklámanyagoknak, újságoknak
anyaga horganyzott acéllemez
felső bedobónyílás felhajtható tetővel
lefelé nyíló postaláda ajtó
műanyag névtábla
lamellás postaláda zár
kettő darab kulcs
rögzítő csavarokkal
többféle színben áruljuk
Tulajdonságok
| Magasság: | 405 mm |
| Szélesség: | 310 mm |
| Mélység: | 158 mm |
| Ajtó magasság: | 20 mm |
| Ajtó szélesség: | 270 mm |
| Anyag: | Horganyzott |
| Szín: | Fehér |
| Tömeg: | 3,762 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Basi BK 2000 Fehér modern újságtartós postaláda B21702002
- Basi
- B21702002
- 3,76 kg
Szállítás és készlet információ
-
19 580 Ft
Mennyiségi kedvezmények
2 vásárlásakor 2% kedvezmény
5 vásárlásakor 3% kedvezmény
10 vásárlásakor 5% kedvezmény
5 vásárlásakor 3% kedvezmény
10 vásárlásakor 5% kedvezmény




