- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Irodai eszközök
- Pénzkazetták, pénztárolók
- Basi EGK 150 Szürke eurós pénztárkazetta B21000900
Basi EGK 150 Szürke eurós pénztárkazetta B21000900
masszív acéllemez pénztárkazetta
süllyesztett fém fogantyú
nyitáskor felemelkedő műanyag pénzérme tálca
1, 2, 5, 10, 20, 50 Cent, 1, 2 Euro-s érmékhez
alatta 4 rekeszes műanyag bankjegytartó
habszivacs betét
krómozott lamellás zár
kettő darab kulcs
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 355 mm |
| Mélység: | 275 mm |
| Szín: | Szürke |
| Tömeg: | 4,526 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Basi EGK 150 Szürke eurós pénztárkazetta B21000900
- Basi
- B21000900
- 4,53 kg
Szállítás és készlet információ
-
17 340 Ft
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény



