• Basi GK 10M Piros pénzkazetta érmetartóval B210002001400
acéllemez pénzkazetta
süllyesztett fém fogantyú
3 rekeszes műanyag aprópénztartó
alatta hely bankjegyeknek
krómozott lamellás zár
kettő darab kulccsal
többféle méretben és színben áruljuk
Tulajdonságok
Zárszerkezet:Kulcsos
Magasság:90 mm
Szélesség:200 mm
Mélység:160 mm
Szín:Piros
Tömeg:0,934 kg
Szállítási mód /
Fizetési mód
Szállítási díj
Személyes átvétel
Barion online fizetés
ingyenes
Személyes átvétel
Előre utalás
ingyenes
Utánvét GLS
  • Basi
  • B210002001400
  • 0,93 kg
Szállítás és készlet információ
Személyesen is átvehető!
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény