Basi NK 215 Piros tűzkulcs szekrény B21500000
vésznyitó kulcs előírás szerinti tárolásához
hajlított acéllemez ház és ajtó
műanyag porszórással színezett
egy fix kulcsakasztó
könnyen cserélhető üveglap
lamellás zár, kettő darab kulccsal
két rögzítő furat hátrafelé
üvegtörő rúd nélkül
rögzítő csomaggal áruljuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Akasztók száma: | 1 db |
| Szín: | Piros |
| Tömeg: | 0,326 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Basi NK 215 Piros tűzkulcs szekrény B21500000
- Basi
- B21500000
- 0,33 kg
Szállítás és készlet információ
-
3 130 Ft 3 170 Ft
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény



