• Basi RVS 610W 70  időjárásálló diszkosz lakat B61007020
kulcsos időjárásálló diszkoszlakat
cilinderzárral, kettő darab kulccsal
anyaga rozsdamentes acél
edzett acél kengyel
időjárás elleni védelem
zártakaró sapka
Tulajdonságok
Zárszerkezet:Kulcsos
Kengyel vastagság:9.5 mm
Kengyel távolság:21 mm
Kengyel magasság:17.5 mm
Teljes magasság:70 mm
Anyag:Acél
Tömeg:0,255 kg
Szállítási mód /
Fizetési mód
Szállítási díj
Személyes átvétel
Barion online fizetés
ingyenes
Személyes átvétel
Előre utalás
ingyenes
Utánvét GLS
  • Basi
  • B61007020
  • 0,26 kg
Szállítás és készlet információ
Személyesen is átvehető!
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 vásárlásakor 2% kedvezmény
5 vásárlásakor 3% kedvezmény
10 vásárlásakor 5% kedvezmény