- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Kaputechnika
- Lakatok pántok
- Basi RVS 610W 70 időjárásálló diszkosz lakat B61007020
Basi RVS 610W 70 időjárásálló diszkosz lakat B61007020
kulcsos időjárásálló diszkoszlakat
cilinderzárral, kettő darab kulccsal
anyaga rozsdamentes acél
edzett acél kengyel
időjárás elleni védelem
zártakaró sapka
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 9.5 mm |
| Kengyel távolság: | 21 mm |
| Kengyel magasság: | 17.5 mm |
| Teljes magasság: | 70 mm |
| Anyag: | Acél |
| Tömeg: | 0,255 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Basi RVS 610W 70 időjárásálló diszkosz lakat B61007020
- Basi
- B61007020
- 0,26 kg
Szállítás és készlet információ
-
4 300 Ft
Mennyiségi kedvezmények
2 vásárlásakor 2% kedvezmény
5 vásárlásakor 3% kedvezmény
10 vásárlásakor 5% kedvezmény
5 vásárlásakor 3% kedvezmény
10 vásárlásakor 5% kedvezmény





