- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Kaputechnika
- Lakatok pántok
- Basi VHS 630H 30 40 hosszított kengyeles alumínium lakat B63013000
Basi VHS 630H 30 40 hosszított kengyeles alumínium lakat B63013000
erős alumínium lakattest
hosszított, edzett acél kengyel
kétoldali reteszeléssel
cilinderzár, kettő darab kulccsal
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 5 mm |
| Kengyel magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Tömeg: | 0,064 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Basi VHS 630H 30 40 hosszított kengyeles alumínium lakat B63013000
- Basi
- B63013000
- 0,06 kg
Szállítás és készlet információ
-
1 780 Ft
Mennyiségi kedvezmények
2 vásárlásakor 2% kedvezmény
5 vásárlásakor 3% kedvezmény
10 vásárlásakor 5% kedvezmény
5 vásárlásakor 3% kedvezmény
10 vásárlásakor 5% kedvezmény




