- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Fotó Kamera
- Optikai termékek
- Nagyító eszközök
- Bresser National Geographic 5x XXL rovarmegfigyelő doboz 73757
Bresser National Geographic 5x XXL Bug Magnifier is the perfect companion for every adventure! Just unscrew the lid, place the object in the cup and start with the observation. Thanks to the integrated centimeter scale also suitable for measuring your objects.
Features:
- XXL cup magnifier for almost every object
- Centimeter scal for measuring
- Huge opening
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922037202 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x15x15 cm |
| Szállítási súly | 0.29 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 70 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 5 |
| Nagyítás foka, x | 5 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | bogártartó üveg |
| Kiegészítő | centiméter alapú mérőskála, eltávolítható sapka |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Bresser National Geographic 5x XXL rovarmegfigyelő doboz 73757
- BRESSER
- 73757
- 0,29 kg
Szállítás és készlet információ
-
5 690 Ft 5 990 Ft
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény

