- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Kaputechnika
- Lakatok pántok
- BURG WACHTER Atlantic 217F4045Ni biztonsági rozsdamentes lakat Atlantic 217 F 40 45 Ni
Burg Wachter Atlantic 217 F 40 45 Ni biztonsági tengeri lakat BW10420
tengervízálló lakat
masszív réztest
műanyag palásttal
rozsdamentes acél kengyel
kettős reteszeléssel
nagy szakítószilárdság
precíziós cilinderzár
kettő darab kulccsal
nagyszámú zárvariáció
rozsdamentes belső szerkezet
azonos záródással is rendelhető
40 45: magas kengyeles kivitel
nyerskulcs típusa:
30-as mérethez: 64R
40-es mérethez: 65R
50-es mérethez: 66R
SB: bliszter csomagolás
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 6 mm |
| Kengyel távolság: | 23 mm |
| Kengyel magasság: | 39 mm |
| Teljes magasság: | 85 mm |
| Anyag: | Réz |
| Tömeg: | 0,13 kg |
MAGYARORSZÁGI IMPORTŐRI GARANCIA
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
BURG WACHTER Atlantic 217F4045Ni biztonsági rozsdamentes lakat Atlantic 217 F 40 45 Ni
- BURG WACHTER
- BW10420
- 0,13 kg
Szállítás és készlet információ
-
6 070 Ft








