Burg Wachter Journal 5867 E Antracit hagyományos kültéri postaláda BW61140
kapun, kerítésen kívülre szerelhető postaláda
anyaga horganyzott acéllemez
műanyag porszórással színezett
időjárásálló lakkozás
hagyományos megjelenésű kültéri levélszekrény
felső bedobónyílás felhajtható tetővel
lefelé nyíló ajtó névtartóval
krómozott postaláda zár
kettő darab kulccsal
többféle színben
Tulajdonságok
| Magasság: | 320 mm |
| Szélesség: | 377 mm |
| Mélység: | 115 mm |
| Ajtó magasság: | 31 mm |
| Ajtó szélesség: | 332 mm |
| Anyag: | Horganyzott |
| Szín: | Antracit |
| Tömeg: | 3,05 kg |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_89202322-116-M NORTHWAVE Kesztyű NW FAST RÖVID M ZSÁLYAZÖLD 89202322-116-M