- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Biztonságtechnikai eszközök
- Széfek, biztonsági eszközök
- Páncélszekrények
- Burg Wachter MT 640 K háromfalú páncélszekrény kulcsos zárral BW41340
Burg Wachter MT 640 K háromfalú páncélszekrény kulcsos zárral BW41340
DIN 4102-A1 szerinti tűzálló szigetelés
kompakt háromfalú páncélszekrény tűzvédelemmel
erős háromfalú acél test (flexelés és lángvásás ellen)
55 mm vastag ajtó, 8 mm-es speciális SM acél borítással
90 fokos ajtónyitás erős jobboldali zsanérokkal
háromirányú zárás 16 x 32 mm-es acél hevederekkel
edzett acél rudak a hevederekben (átvágás ellen)
mangán acéllappal védett zárszerkezet (fúrás ellen)
rugós, műanyag pántos passzív zár (lángvágás ellen)
kiugró vészreteszek blokkolják az ajtó kinyitását
SecuSafe átkódolható páncélszekrény zár 2 db 80 mm-es kulccsal
10 fogazott lamella, maximális finomnyitás elleni védelem
50 millió különböző kulcsvariáció
zárhoz új kulcs tanítható a zárszerkezet cseréje nélkül
2, 4 és 6 darabos kulcskészlettel is rendelhető
több zár is összetanítható egy kulccsal
iratrendező mélység (mindkét típusnál)
kivehető, állítható magasságú polc
rögzítő furat lefelé és hátrafelé
elegáns metálezüst színben
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Magasság: | 340 mm |
| Szélesség: | 430 mm |
| Mélység: | 390 mm |
| Belső magasság: | 250 mm |
| Belső szélesség: | 348 mm |
| Belső mélység: | 294 mm |
| Ajtó magasság: | 250 mm |
| Ajtó szélesség: | 336 mm |
| Polc: | 1 db |
| Űrtartalom: | 26 l |
| Tömeg: | 43 kg |
| EN1143: | 0 |
| MABISZ: | D |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| EXTRA méret szállítás | Előre utalás | 5 600 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| EXTRA méret szállításElőre utalás | 5 600 Ft |
Burg Wachter MT 640 K háromfalú páncélszekrény kulcsos zárral BW41340
- Burg Wachter
- BW41340
- 43,00 kg
Szállítás és készlet információ
Szállítási díj: 5 600 Ft-tól
Érdeklődjön az elérhetőségről
Mikor kapom meg?
-
346 290 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény










