- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Biztonságtechnikai eszközök
- Széfek, biztonsági eszközök
- Faliszéfek
- Burg Wachter WT 616 E FP változtatható mélységű faliszéf ujjlenyomatolvasós zárral BW23600
Burg Wachter WT 616 E FP változtatható mélységű faliszéf ujjlenyomatolvasós zárral BW23600
DIN 4102-A1 szerinti tűzálló szigetelés
állítható mélységű páncélszekrény tűzvédett ajtóval
változtatható mélységű acél test 4 mm-es hátfallal
külső mélysége 233 mm-től 351 mm-ig állítható
testre hegesztett betonvasak (kibontás ellen)
55 mm vastag ajtó, 8 mm-es speciális SM acél borítással
90 fokos ajtónyitás erős jobboldali zsanérokkal
háromirányú zárás 16 x 32 mm-es acél hevederekkel
edzett acél rudak a hevederekben (átvágás ellen)
mangán acéllappal védett zárszerkezet (fúrás ellen)
rugós, műanyag pántos passzív zár (lángvágás ellen)
kiugró vészreteszek blokkolják az ajtó kinyitását
iratrendező mélység (teljes széthúzásnál)
kivehető, állítható magasságú polc
elegáns antracitszürke színben
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Ujjlenyomatolvasós |
| Magasság: | 532 mm |
| Szélesség: | 434 mm |
| Mélység: | 233 mm |
| Belső magasság: | 440 mm |
| Belső szélesség: | 352 mm |
| Belső mélység: | 178 mm |
| Ajtó magasság: | 440 mm |
| Ajtó szélesség: | 336 mm |
| Polc: | 1 db |
| Űrtartalom: | 28 l |
| Tömeg: | 39 kg |
| EN1143: | 0 |
| MABISZ: | D |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Burg Wachter WT 616 E FP változtatható mélységű faliszéf ujjlenyomatolvasós zárral BW23600
- Burg Wachter
- BW23600
- 39,00 kg
Szállítás és készlet információ
-
492 670 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény










