• COMMAX CDV-43M/DRC-4CGN2 1 lakásos video kaputelefon szett 119414
- 1 lakásos video kaputelefon szett.
COMMAX CDV-43M
- Falra szerelhető.
- 4 vezetékes kivitel.
- 5 db érintőgombos kivitel.
- 4,3"-os színes TFT-LCD kijelző.
- Kék és ezüst, fém előlap.
- Bővíthető maximum 2 db kültéri egységre, 2 db beltéri egységre, 2 db házi telefonra.
- Maximális távolság a beltéri és kültéri egység között: 28m(Ф0.5) / 50m(Ф0.65) / 70m(Ф0.8).
- Öntött dugvillás hálózati kábel.
- Tápfeszültség: 100-240VAC / 50 Hz.
- Teljesítményigény: maximum 10W.
- Működési hőmérséklet: 0°C - 40°C.
- Mérete: 180mm x 180mm x 28mm.
COMMAX DRC-4CGN2
- 1/3" színes CMOS kamera.
- Vízszintes látószög: 68º.
- Függőleges látószög: 55º.
- LED világítás.
- Videó szabvány: NTSC/PAL.
- Hangerőszabályozás.
- 4 vezetékes.
- Falonkívüli kivitel.
- Alumínium készülékház.
- Tápellátás: 12VDC.
- Működési hőmérséklet: -10ºC - +50ºC.
- Méret: 87mm x 120mm x 20mm.
- CE minősítés.
Szállítási mód /
Fizetési mód
Szállítási díj
Személyes átvétel
Barion online fizetés
ingyenes
Személyes átvétel
Előre utalás
ingyenes
Utánvét GLS
  • COMMAX
Szállítás és készlet információ
Személyesen is átvehető!
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 szett vásárlásakor 2% kedvezmény
5 szett vásárlásakor 3% kedvezmény
10 szett vásárlásakor 5% kedvezmény