• Dahua PFM320D-015 119350
Kamera tápegység, 100-240VAC, 1.5A, fehér burkolat, 12VDC.
- Kamera tápegység.
- Bemeneti feszültség: 100-240VAC.
- Kimeneti feszültség: 12VDC.
- Maximális terhelés: 1.5A.
- Túlfeszültség-védelem, túláram védelem.
- Fehér burkolat.
- Működési hőmérséklet: -30°C - 70°C.
- Méret: 77.3mm x 51.9mm x 30mm.
- Tömeg: 95g.
Szállítási mód /
Fizetési mód
Szállítási díj
Személyes átvétel
Barion online fizetés
ingyenes
Személyes átvétel
Előre utalás
ingyenes
Utánvét GLS
Dahua PFM320D-015 119350
  • DAHUA
Szállítás és készlet információ
Személyesen is átvehető!
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény