• Diatech piros gyémántfúró 115mm M14 sarokcsiszolóhoz - PGYCSF115
PGYCSF – Diatech Piros csempefúró M14-es belső menettel sarokcsiszolóra. A Diatech csempefúrok 6 mm-es átmerőtől 110 mm-es átmérőig vásárolhatóak. Magas minőségű termék, kiválló fúrási paraméterekkel rendelkezik. Gyors és tartós eszköz burkolóknak csempe, greslap és egyéb burkolatok fúrásához.
Gyémántfúró főbb jellemzői
  • Egyszerű és tiszta munkavégzés.
  • Csempéhez, keményre égetett csempéhez, kerámiához, gres- és gránitlapokhoz használható.
  • Nem kell eltávolítani a fúrómagot!
  • M14-es befogás. Sarokcsiszóhoz
Figyelem!
  • Ütve fúrni tilos!
  • A gyémánfúrót csak burkolólapokhoz használja.
  • A falazatba (tégla, beton), az anyaghoz megfelelő fúrószárat használjon.  ?
Utánvét GLS