• Diatech piros gyémántfúró 16mm M14 sarokcsiszolóhoz - PGYCSF16
PGYCSF – Diatech Piros csempefúró M14-es belső menettel sarokcsiszolóra. A Diatech csempefúrok 6 mm-es átmerőtől 110 mm-es átmérőig vásárolhatóak. Magas minőségű termék, kiválló fúrási paraméterekkel rendelkezik. Gyors és tartós eszköz burkolóknak csempe, greslap és egyéb burkolatok fúrásához.
Utánvét GLS