- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Háztartási eszközök
- Konyhai eszközök
- Egyéb konyhai kiegészítők
- Ermenrich BBQ GT10 húshőmérő 86335
Bemutatjuk új okos konyhai segítőjét: Ermenrich BBQ GT10. Legyen szó lédús csirkéről, sovány pulykáról, bifsztekről vagy zamatos bárányról, a segítségével bármilyen húst úgy készíthet el, mint amilyenre megálmodta. A hőmérő a tökéletes eredmények érdekében a legnépszerűbb hústípusokra vonatkozó, előre beállított programok segítségével automatikusan javaslatot tesz az ideális célhőmérsékletre és elkészítési időre. Minden alkalommal magabiztosan és ízletesen készítheti el kedvenc sült, grill vagy barbecue fogását.
A hőmérő egyszerűen kezelhető, hiszen a központi görgetőkerékkel könnyen átválthat a beállításokat között és elvégezheti a szükséges módosításokat. Egyszerűen csak forgassa el a hús típusának és sütöttségi fokának kiválasztásához, állítsa be a célhőmérsékletet, vagy indítsa el a visszaszámlálót akár 12 óráról. A hőmérő az étel elkészültekor vagy az időzítő lejártakor hangjelzéssel figyelmezteti Önt.
Hőmérsékletmérés közben a képernyő háttérvilágításának színe megváltozik az aktuális állapotnak megfelelően: alacsony hőmérséklet esetén fehér, normál hőmérséklet esetén zöld, magas hőmérséklet esetén piros. Az LCD-kijelző távolról is jól látható, a betűtípus pedig könnyen olvasható. A kijelzőn egy külön erre a célra szolgáló jelzőlámpa emlékezteti Önt, amikor ideje kicserélni az elemeket. Két AAA elem kb. 600 órányi használatot biztosít, ami egy teljes grill szezonra is elég. Ha elfelejtené kikapcsolni, akkor 1 perc inaktivitás után automatikusan kikapcsolódik, hogy ne merüljön az elem.
A szonda az IP65 besorolásnak hála porral és freccsenő vízzel szemben is védett, így folyó víz alatt biztonságosan lemosható. A főegység azonban nem vízálló – nem szabad víz alá tenni, máskülönben tönkremegy.
Az Ermenrich BBQ GT10 több, mint egy precíz mérőeszköz. Stílusos és okos kiegészítő, amivel öröm sütni, és ami csodálatos ajándék lehet mindazoknak, akik szeretik finom ételekkel kényeztetni szeretteiket!
Főbb jellemzők:
- Rozsdamentes acélból készült, 13 cm hosszú szonda; −50 °C és +300 °C közötti mérési tartomány
- Sokoldalúan használható: konyhába, grillezéshez, laboratóriumokba és ipari környezetekbe is ideális
- A következő nemzetközi szabványoknak megfelelő biztonsági tanúsítvánnyal rendelkezik: CE, RoHS, FDA és LFGB
- Kiválasztható mértékegységek: Celsius vagy Fahrenheit
- 1 perc inaktivitás után automatikusan kikapcsolódik
- 2 db AAA elemmel működik, amik könnyen beszerelhetők és cserélhetők
- Előre beállított programok csirke, pulyka, marha, sertés és bárány sütéséhez
A készlet tartalma:
- Főzési/sütési hőmérő
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027487 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x8x4 cm |
| Szállítási súly | 0.25 kg |
| Kialakítás | beépített szondával |
| Szonda típusa | összecsukható/behúzható |
| Mellékelt szondák száma | 1 |
| Maximális szondaszám | 1 |
| Szonda anyaga | rozsdamentes acél |
| Szonda hossza, cm | 13 |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Ételhőmérséklet mérési tartomány, °C | -50 — 300 |
| Mérés pontossága | ±1% (–50 … +199 °C tartományban); ±2% (+200 … +300 °C tartományban) |
| Tartás funkció | yes |
| Túlmelegedési riasztás | yes |
| Időzítő | yes |
| Időzítő visszaszámlálása | akár 11 óra 59 perc 59 másodperctől |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Háttérfény | yes |
| Tápellátás | 2 db AAA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag, rozsdamentes acél |
| Vízálló | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP65 besorolás, teljes védelem por ellen, védelem vízsugár ellen (csak a szondák) |
| Tanúsítványok | CE, RoHS |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich BBQ GT10 húshőmérő 86335
- ERMENRICH
- 86335
- 0,25 kg
Szállítás és készlet információ
-
9 490 Ft 9 990 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény

