Az Ermenrich Ping TM100 egyetlen – tartós ABS-műanyagból készült – házban egyesíti egy falszkenner és egy professzionális nedvességmérő funkcióit. Kompakt kialakításának köszönhetően nem foglal sok helyet a szerszámosdobozban, egyszerűen szállítható, és felgyorsítja a munkafolyamatokat. Mindenféle anyagvizsgálati feladatot képes ellátni, így a szűk időbeosztású szakemberek számára nélkülözhetetlen eszköz.
Rejtett tartóelemek észlelése
Ez az eszköz az építkezés kezdetén és a végső simításoknál egyaránt fontos, hiszen a közműszerelvények időben történő észlelésével elkerülhetők a költséges javítások. Az eszköz speciális algoritmusokkal dolgozik, és több üzemmódban használható. Ezek közül három fából és fémből készült tartóelemek észlelésére szolgál a falburkolat mögött 13 mm, 25 mm, illetve 38 mm mélységben. Van egy külön üzemmód, amely akár 60 mm mélyen lévő fémelemek észlelésére szolgál, míg egy másik üzemmódban az eszköz akár 51 mm-es mélységig figyelmezteti a felhasználót a falban lévő, feszültség alatti vezetékekre, és így segít csökkenteni a károk kockázatát és a kapcsolódó veszélyeket.
Nedvesség és hőmérséklet mérése
Az eszköz érintéses nedvességmérőként is használható annak megállapítására, hogy az anyagok készen állnak-e a további feldolgozásra. Fa esetén az eszköz ±2%-os pontossággal képes mérni a nedvességtartalmat, 6% és 60% között. Beton, gipsz és gipszkarton esetén 0,2% és 2,9% között képes mérni a nedvességtartalmat, ±0,1%-os pontossággal. A beépített digitális hőmérő 0 °C és 40 °C között használható, és 0,1 °C-os osztásközzel mutatja az eredményeket, így a felhasználó pontosan nyomon követheti a beltéri és kültéri levegő hőmérsékletét.
Kezelőfelület és kezelőszervek
A vezérlőpanelen azonnal át lehet váltani az üzemmódok között, és az automatikus kalibrálási funkció késedelem nélkül átállítja az érzékelőt az új anyagra. A háttérvilágításos LCD-kijelző a mélységet milliméterben és hüvelykben, a nedvességtartalmat százalékban, a hőmérsékletet pedig Celsius- és Fahrenheit-fokban képes megjeleníteni, nagy karakterekkel. A keresett objektum észlelését hangjelzéssel is képes jelezni az eszköz, ami gyenge fényviszonyok között jól jöhet. A Hold (Tartás) gombbal rögzíthetők a legutóbb elvégzett mérések. 3 perc tétlenség után aktiválódik az automatikus kikapcsolási funkció.
Az egyszerű használatnak, robusztus kialakításnak és sokféle funkciónak hála ez az eszköz megbízható társa lehet a házépítőknek, lakberendezőknek, ácsoknak és hobbi barkácsolóknak. Minden munkafázis során pontos méréseket és jelentős időmegtakarítást biztosít a felhasználónak.
Főbb jellemzők:
- 2 az 1-ben vezetékérzékelő és nedvességmérő egyetlen kompakt házban – nem foglal sok helyet a szerszámosdobozban, és felgyorsítja a helyszíni munkákat
- 3 tartóelem-észlelési mélység (13 mm, 25 mm és 38 mm) a különböző vastagságú burkolóanyagokhoz
- Külön üzemmód az anyagban akár 60 mm mélyen lévő fémobjektumok észlelésére, hogy elkerülhető legyen a betonvasakba és csövekbe történő belefúrás
- Külön funkció az akár 51 mm mélyen lévő, feszültség alatti vezetékek észlelésére – biztonságosabban végezhetők a szerelési munkák
- Fa és építőanyagok nedvességtartalmának mérése érintőérzékelővel
- Háttérvilágításos LCD-kijelző hangjelzéssel, hogy bármilyen fényviszonyok között könnyen leolvasható legyen az érték
- Az utolsó mért érték megtartása, és automatikus kikapcsolódás 3 perc után
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555026510 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 19x9x3 cm |
| Szállítási súly | 0.23 kg |
| === Elválasztójel === | Falszkenner |
| Fém / fa tartóléc felderítő üzemmód | yes |
| Fémek / fa tartólécek felderítésének maximális mélysége (mm) | 13 mm / 25 mm / 38 mm (három alfunkció fém/fa falpillérek érzékeléséhez) |
| Feszültség alatti vezetékre vonatkozó figyelmeztetés tartóléc-érzékelési módban | yes |
| Feszültség alatti vezeték érzékelő üzemmód | yes |
| Érzékelés maximális mélysége (mm) | 51 |
| Fémérzékelési mód | + |
| Érzékelés maximális mélysége fém esetében (mm) | 60 |
| === Elválasztójel === | Nedvességérzékelő (anyagok nedvességtartalma) |
| Kialakítás | tűs |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | fa: 6–60%; építőanyagok: 0,2–2,9% |
| Mérés pontossága | fa: ±2%; építőanyagok: ±0,1% |
| Mérési felbontás | fa: 0,1%; építőanyagok: 0,1% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Hőmérsékletmérési tartomány, °С | 0 — 40 |
| Mérés pontossága | ±2 °C |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| LCD-kijelző | igen |
| Kalibrálás | automata |
| Figyelmeztető hangjelzés | yes |
| Tápellátás | 9 V 6F22 elem, 1 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich Ping TM100 2-az-1-ben falszkenner és nedvességérzékelő 85681
- ERMENRICH
- 85681
- 0,23 kg
Szállítás és készlet információ
-
11 390 Ft 11 990 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény

