A Ermenrich Reel KD100 mérőszalag az építkezési, felújítási és tervezési munkák nélkülözhetetlen eszköze. A jelölésekkel egy oldalon ellátott 10 méteres szalag pontos mérést tesz lehetővé az építőanyagok és burkolóelemek számára. Emellett segít a munkaterület méreteinek felmérésében. A szalag automatikus rögzítésű. Ez azt jelenti, hogy a kihúzott szalag a gomb megnyomásáig nem húzódik vissza a burkolatba. A gomb elengedése újból rögzíti a szalagot. Ez a funkció megkönnyíti a munkavégzést, ha több, egymás utáni mérésre van szükség.
A mérőszalagot maximális praktikusság szem előtt tartásával terveztük. A matt acélszalag ellenáll a sérüléseknek és a gabalyodásnak. A mágneses horog lehetővé teszi a szalag acél felületekhez rögzítését. A gumírozott műanyag ház kényelmesen illeszkedik a kezébe. Az övcsíptetőnek köszönhetően az eszköz mindig rendelkezésre áll.
Főbb jellemzők:
- Matt acélból készült egyoldalas mérőszalag
- Szalag hossza: 10 méter
- Gumírozott nagy szilárdságú ABS-műanyag burkolat
- Kényelmes automatikus rögzítő és mágneses záróhorog
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017792 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 10x9x4 cm |
| Szállítási súly | 0.45 kg |
| Típus | mérőszalag |
| Mérés pontossága | 10 méterenként ±2,3 mm |
| Mértékegységek | cm, mm |
| Mérőszalag hossza, m | 10 |
| Mérőszalag szélessége, mm | 25 |
| Mérőszalag vastagsága, mm | 0.15 |
| Szalag anyaga | csiszolt acél |
| Mérőszalag specifikációi | automatikus reteszelés, egyoldalas, mágneses fém horog |
| Tok anyaga | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Kiegészítő | gumírozott tok, övcsíptető |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | kivitelezés |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich Reel KD100 mérőszalag 83000
- ERMENRICH
- 83000
- 0,45 kg
Szállítás és készlet információ
-
4 260 Ft 4 490 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény













