A Ermenrich Reel KD30 mérőszalag ideális eszköz építkezéshez, felújításhoz és tervezéshez. Pontos mérést biztosít az építőanyagok és burkolóanyagok számára. A záróhorog mágneseket tartalmaz, amely lehetővé teszi a fém felületekhez történő biztonságos rögzítést.
A szalag tartós, matt felületű acélból készült, amely ellenáll a gabalyodásnak és a sérüléseknek. A burkolat nagy szilárdságú műanyagból készült. Az ergonomikus rögzítőgomb több egymás után végzett mérés során hasznos. A kihúzott szalag automatikusan rögzül, majd a gomb megnyomásakor visszahúzódik. A beépített övcsíptető gondoskodik arról, hogy az eszköz mindig könnyen elérhető legyen.
Főbb jellemzők:
- 3 méteres egyoldalas acélszalag
- Gumírozott nagy szilárdságú ABS-műanyag burkolat
- Automatikus szalagrögzítő és záróhorog
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017761 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 7x6x3 cm |
| Szállítási súly | 0.135 kg |
| Típus | mérőszalag |
| Mérés pontossága | 10 méterenként ±2,3 mm |
| Mértékegységek | cm, mm |
| Mérőszalag hossza, m | 3 |
| Mérőszalag szélessége, mm | 16 |
| Mérőszalag vastagsága, mm | 0.12 |
| Szalag anyaga | csiszolt acél |
| Mérőszalag specifikációi | egyoldalas, mágneses fém horog, önzáró |
| Tok anyaga | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Kiegészítő | gumírozott tok, övcsíptető |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | kivitelezés |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich Reel KD30 mérőszalag 82997
- ERMENRICH
- 82997
- 0,14 kg
Szállítás és készlet információ
-
1 790 Ft 1 890 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény











