Az Ermenrich Zing TC05 zsebben elférő digitális multimétert arra tervezték, hogy széles területen megoldja a villamos energia és áramhálózatok területén felmerülő feladatokat. Segít ellenőrizni a feszültséget az aljzatokban és a kapcsolókban, diagnosztizálni az áramkörökben fellépő szakadásokat és rövidzárlatokat, valamint mérni a vezetékek és biztosítékok ellenállását. Az eszköz értékes az autódiagnosztikában is, az érzékelők és vezetékek teszteléséhez, az akkumulátorfeszültség ellenőrzéséhez és a gyújtótekercs ellenállásának méréséhez. Hasznos a multiméter elektronikai javításokhoz, berendezések beállításához és még sok esetben.
Az Ermenrich Zing TC05 modell kompakt mérete, mindössze 17 cm hosszúsága ellenére gazdag funkciókészlettel büszkélkedhet. A valódi RMS pontos változó feszültség mérést biztosít még nemlineáris terhelésnél is a valódi négyzetes középérték kiszámításával. Az NCV érintés nélkül érzékeli a vezetékekben vagy áramkörökben lévő feszültséget. A kapacitásmérési tartomány 0 nF-tól 60 mF-ig terjed, így még a nagy kondenzátorok is mérhetők. A 0,001 V (DC) és 0,1 Ω felbontás lehetővé teszi a legkisebb feszültség- és ellenállásváltozások észlelését is, ami kritikus feladatoknál elengedhetetlen.
Az Ermenrich Zing TC05 multiméter nagyfokú biztonságot nyújt az áramkörökben (pl. elektromos panelek vagy ipari berendezések) végzett munkáknál, mivel megfelel a következő túlfeszültség-kategóriák követelményeinek: III. kat. (1000 V) és IV. kat. (600 V). Az eszköz gyengén megvilágított helyeken használható beépített zseblámpával rendelkezik, valamint hang-/fényjelzést adó riasztóval (berregő) a zajos körülményekhez. Ezen felül mérni tudja a környezeti hőmérsékletet. A mérési eredmény a kompakt, könnyen leolvasható LCD-kijelzőn jelenik meg.
A multiméter 5 percnyi inaktivitás után működésbe lépő automatikus kikapcsolási funkciója kíméli az akkumulátort. Az eszköz egyetlen AAA elemről működik, amely körülbelül 6–8 órás működést biztosít. Amikor az elem már nem ad elegendő energiát, a multiméter automatikusan kikapcsol.
Főbb jellemzők:
- Változók megbízható mérése valódi RMS számítással
- Feszültség (AC/DC), ellenállás, frekvencia és kapacitás mérése
- Érintésmentes, biztonságos feszültségérzékelés vezetékben vagy áramkörben NCV segítségével
- Garantáltan megfelel a legszigorúbb biztonsági előírásoknak: EN61010-1 tanúsítás
- Kis méret, könnyen elfér a zsebben vagy a szerszámtáskában
- Diódateszt, szakadásvizsgálat és automatikus tartomány kiválasztás
- Beépített zseblámpa és fény-/hangjelzés, hogy kényelmesen használható legyen sötét és zajos környezetben
A készlet tartalma:
- Digitális multiméter
- Szonda
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555026404 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 3x18x7 cm |
| Szállítási súly | 0.165 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, kapacitásmérés |
| DC feszültség mérési tartomány | 0−1000 V ± (0,5% + 4) |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 6/60/600 V: hiba ±(0,5%+4); 1000 V: hiba ±(0,8%+10) |
| AC feszültség mérési tartomány | 0−750 V ± (0,5% + 4) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 6/60/600 V: hiba ±(0,5%+4); 750 V: hiba ±(0,8%+10) |
| Ellenállás mérési tartomány | 0 Ω−60 MΩ ± (0,8% + 5) |
| Ellenállás mérési határérték | 600 Ω/6 kΩ/60 kΩ/600 kΩ/6 MΩ: pontosság ±(0,8%+5); 60 MΩ: pontosság ±(2,5%+3) |
| Kapacitásmérési tartomány | 0 nF−60 mF ±(3,5 % + 20) |
| Kapacitásmérési határérték | 10 nF/100 nF/1 μF/10 μF/100 μF/1 mF/10 mF: pontosság ±(3,5%+20); 60 F: pontosság ±(5%+3) |
| Mérések másodpercenként | 3 |
| Folytonossági teszt | yes |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Frekvenciatartomány, Hz | 1 Hz–10 MHz (teszt), 50–800 Hz (üzemi) |
| Túlfeszültség kategória | kat. III (1000 V), kat. IV (600 V) |
| Képernyő | FSTN |
| Figyelmeztető hangjelzés | yes |
| Fényjelzés | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1, EN61010-2-030, EN61326-1 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 0 — 80 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
| Tápellátás | 1 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Automatikus kikapcsolás | 5 perc |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich Zing TC05 digitális multiméter 85667
- ERMENRICH
- 85667
- 0,17 kg
Szállítás és készlet információ
-
11 390 Ft 11 990 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény



