Ne maradjon ki Ön sem a skandináv manólázból! Dekorálja otthonát, irodáját, ügyfélterét ezzel a kedves, textilből készült manóval. Kiválóan alkalmas minden enteriör halloween-i díszítésére. A teleszkópos lábaknak köszönhetően állítható a magassága, így olyan magas lesz a törpe, amilyennek Ön szeretné! A festett, narancsárga szakáll vonzza a tekintetet!
- Bárhová elhelyezhető
- Minden helyiségben jól mutat
- Textilből készült
- Nagy szakállú, nagy orrú
- Kedves kis manó figura
- Teleszkópos lábbal
| Minimum magassága: | 52 cm |
| Maximum magassága: | 85 cm |
| Anyaga: | Textil |
| Súly: | ~560 g |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Halloween skandináv manó teleszkópos 52-85 cm - 58133A
- EGYÉB
- 58133A
Szállítás és készlet információ
-
3 600 Ft

