• Hikoki G18DSL2-115-5AH  Sarokcsiszoló - G18DSL2-115-5AH
Rövid, könnyű gép Csúszótalpas tömbakkumulátorral Nagy nyomaték Konstans elektronika, terheléstől független állandó fordulatszámtartás Könnyűfém hajtóműház Cserélhető állórész, forgórész és szénkefe Szabványos szerszámfelfogás Hatásos porvédelem Formatervezett kompakt, könnyű gépek Keskeny, kényelmes, puhabetétes markolat Alacsony zajszint HITBOX kofferben Tárcsaátmérő 115 mm Üresjárati fordulatszám 9000 /min. Max. forgatónyomaték 1,25 Nm Akku adatai (típusa, feszültség / kapacitás) Li-ion, 18 V / 5,0 Ah Tengelyméret M 14 Markolat kerülete 182 mm Teljes hossz 306 mm Gép tömege 1,8 Kg