| Teljesítmény | 2,6 kW - 3,5 LE |
| Motor lökettérfogata | 150 cm3 |
| Fordulatszám | 2800 fordulat/perc |
| Motor | 4 ütemű DV150 |
| Meghajtás típusa | Nem önjáró |
| A motor beindítása | Berántószerkezet |
| Nyírási szélesség | 43 cm |
| A vágási magasság beállítása | 8 fokozatú |
| Nyírási magasság (min-max) | 25-75 mm |
| Első/hátsó kerék átmérője | 178 / 203 mm |
| Üzemanyagtartály térfogata | 1,0 liter |
| Olajtartály térfogata | 0,4 liter |
| Kosár (anyag) | Vászon műanyag borítással |
| Kosár térfogata | 45 liter |
| Ház | Műanyag |
| |
| Méretek | 760 × 540 × 445 mm |
| 3 in 1 funkció | Nyírás, gyűjtés, mulcsozás |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.