- HÁZ KERT HOBBY
- Kert
- Kerti eszközök
- Fű- és lombápolás
- Fűnyírók
- Benzines fűnyírók
- Iskra ERO IE-GL209-56SP benzinmotoros önjáró fűnyíró - 3830076856167
Az Iskra önjáró benzinmotoros fűnyíró egy kiváló minőségű, hatékony és kényelmes fűnyíró. Erős, 209 cm3-es motorral rendelkezik, 4 kW teljesítménnyel és nyolc vágási magasságállítási pozícióval. Léghűtéses motorral, kerti tömlőcsatlakozóval és 56 cm-es vágási szélességgel is büszkélkedhet.
| VÁGÁSI SZÉLESSÉG | 56 CM |
|---|---|
| FŰNYÍRÓ TÍPUSA | BENZINMOTOROS |
| HÁZ | FÉM |
| MOTOR | 209 CM3 |
| FORDULATSZÁM | 2800 fordulat/perc |
| MOTOR | 4 ÜTEMŰ |
| MOTOR TELJESÍTMÉNY | 4 kW |
| SÚLY | 36,2 kg |
| VÁGÁSI MAGASSÁG | 25-75 mm |
| VÁGÁSI MAGASSÁG ÁLLÍTÁSA | KÖZPONTI |
| FŰGYŰJTŐ ŰRTARTALMA | 62 liter |
| AJÁNLOTT FELHASZNÁLÁSI TERÜLET | 1800 m2 |
| OLDALKIDOBÁS | IGEN |
| GOLYÓSCSAPÁGYAZOTT KEREKEK | IGEN |
| GARANCIA ÉVEKBEN | 2 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Iskra ERO IE-GL209-56SP benzinmotoros önjáró fűnyíró - 3830076856167
- ISKRA
- 3830076856167
- 36,20 kg
Szállítás és készlet információ
-
129 900 Ft

