• ISKRA POLÍROZÓ GÉP ISKRA PS1200-180 - IS15960
Feszültség: 220-240 V ~ 50Hz
Teljesítmény: 1200 W
Forgási sebesség (terhelés nélkül): 1000-3500 min-1
Polírozó korong átmérője: 180 mm
Orsó menet: M14 mm
MAGYARORSZÁGI IMPORTŐRI GARANCIA
Utánvét GLS
ISKRA POLÍROZÓ GÉP ISKRA PS1200-180
  • ISKRA
  • IS15960
  • 3,20 kg
Szállítás és készlet információ
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény