• ISKRA  ÜTVEFÚRÓ  Z1J-DD24-13B - IS7721
• Feszültség: 220-240V~50Hz
• Névleges teljesítmény: 900W (max)
• Szabadjáratú fordulatszám: 0-3000 ford/perc
• Tokmány: O 1,5 - 13 mm
• Állítható sebesség
• Forgásirány változtatás
• Extra fogantyú
• Mélység állító
• fúrás:
• vas: 13 mm
• beton: 16 mm
• fa: 25 mm
• Vezeték hossza: 1,8m
• Csomagolás méret (mm-ben): 300 (H) x 75 (SZ) x 250 (M)
• Nettó súly: 1,9 kg
• Bruttó súly: 2 kg
• Garancia 24 hónap
Külső doboz
Doboz EAN kódja: 3830042563013
• Doboz mérete mm-ben: 360 (H) x 275 (SZ) x 500 (M)
• Mennyiség: 10 db/doboz
• Nettó súly: 19 kg
• Bruttó súly: 20 kg
MAGYARORSZÁGI IMPORTŐRI GARANCIA
Utánvét GLS
ISKRA ÜTVEFÚRÓ Z1J-DD24-13B
  • ISKRA
  • IS7721
  • 2,00 kg
Szállítás és készlet információ
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény