• Kapacsapszeg  10x50 laposfejű, 10db/csomag 10X50-1-S/10CS
A 10x50 mm-es méretnek köszönhetően többféle csatlakozási ponton és forgó, illetve mozgó alkatrész rögzítésére is alkalmas. Laposfejű kialakítása stabil felfekvést és egyszerű beépítést tesz lehetővé. Ideális választás kopott, sérült vagy hiányzó csapszegek cseréjére karbantartási és javítási munkák során. Fém kivitele tartós használatot és megfelelő terhelhetőséget biztosít a mindennapi igénybevétel mellett.
Lapos fejű kaparögzítő csapszeg, sasszeggel, 10 darabos csomagolásban.
Vastagság:10 mm
Hossz:50 mm
Alátét Átmérő:19,75 mm
Anyag Vastagság:1,65 mm
Belső Átmérő:10,5 mm
Sasszeg Hossz:49 mm
Anyag Vastagság:1,9 mm
Típusok: Több gyártmány:
Szállítási mód /
Fizetési mód
Szállítási díj
Személyes átvétel
Barion online fizetés
ingyenes
Személyes átvétel
Előre utalás
ingyenes
Utánvét GLS
  • EGYÉB
  • 10X50-1-S/10CS
Szállítás és készlet információ
Személyesen is átvehető!
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény