• Kapacsapszeg   8x45 laposfejű, 10db/csomag 8X45-1-S/10CS
Hossz:45 mm
Átmérő:8 mm
Alátét Átmérő:15,85 mm
Anyag Vastagság:1,5 mm
Belső Átmérő:8,25 mm
Sasszeg Hossz:57,65 mm
Anyag Vastagság:1,75 mm
Típusok: Több gyártmány:
Szállítási mód /
Fizetési mód
Szállítási díj
Személyes átvétel
Barion online fizetés
ingyenes
Személyes átvétel
Előre utalás
ingyenes
Utánvét GLS
  • EGYÉB
  • 8X45-1-S/10CS
Szállítás és készlet információ
Személyesen is átvehető!
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény