- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Fotó Kamera
- Optikai termékek
- Mikroszkópok
- Levenhuk Kelvin TMC10 LED-es mikroszkóp okostelefonhoz 86481
A Levenhuk Kelvin TMC10 egy kompakt, felcsíptethető mikroszkóp az okostelefonodhoz. Lehetővé teszi, hogy a telefonod kamerája éles részletekben mutassa meg a mikrosvilágot, digitális hibák nélkül. 200x nagyításnál tisztán láthatod a szövetrostokat, kristályokat, nyomtatási hibákat, az érme domborulatát, nagyobb biológiai struktúrákat és a rovarok anatómiáját. Vizsgáld meg, rögzítsd és oszd meg mindezt közvetlenül az okostelefonodról!
A 19 világítási mód könnyen alkalmazkodik bármilyen tárgy megvilágításához. Irányítsd a fényt lefelé vagy szögben, hogy szabályozd az árnyékokat. Válaszd ki a megfelelő színhőmérsékletet: meleg fény (3500K) bőrhöz, anyagokhoz és szerves mintákhoz, vagy hideg fény (6500K) fémhez és elektronikához. Állítsd be a fényerőt: halvány világítás világos tárgyakhoz, közepes és erős sötét tárgyakhoz vagy ha nincs külső fény. Az UV mód segít a rejtett jelölések felfedésében és az ásványok vizsgálatában.
A beépített polarizációs szűrőnek köszönhetően nem keletkeznek hamis tükröződések fényes felületek fotózásakor – így tökéletes ékszerekhez, órákhoz, érmékhez és polírozott fémekhez.
A Levenhuk Kelvin TMC10 mikroszkópot okostelefonhoz könnyen magaddal viheted. Kevesebb mint 50 gramm és kényelmesen elfér a zsebedben. A világítás akár két órán át működik egyetlen töltéssel. A mikroszkópot világítás nélkül is használhatod, például nappali fényben vagy asztali lámpával.
Főbb jellemzők:
- 200x nagyítást ad a telefonod kamerájához, digitális torzítás nélkül
- Több többrétegű bevonatú optikai üveglencséből készült, éles, tiszta és színgazdag képért
- A beépített polarizációs szűrő megszünteti a hamis tükröződéseket fényes tárgyak fotózásakor
- Saját tápellátású világítás 19 üzemmóddal: állítsd a fényerőt, színhőmérsékletet és szöget a jobb részletességért és kontrasztért; használj UV-fényt rejtett jelek és hibák felfedéséhez
- Könnyű újratöltés számítógépről, power bankról vagy hálózati adapterről
- Kíméletes a telefonodhoz: adapterrel csatlakozik, EVA párnázással, ami nem hagy nyomot és nem karcolja meg a készüléket
- Szuperkönnyű, kevesebb mint 50 gramm
- Minden iPhone- és Android-modellhez kompatibilis
A készlet tartalma:
- Okostelefonos mikroszkóp
- Okostelefon-adapter
- C-típusú USB kábel
- Tok
- Törlőkendő
- Puha EVA-távtartók (9 db)
- Használati útmutató és garanciajegy
A puha EVA‑távtartókkal pontosan beállíthatod az adaptert a telefonod vastagságához és szélességéhez.
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027821 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 12x8x5 cm |
| Szállítási súly | 0.15 kg |
| Típus | okostelefonos mikroszkóp |
| Kompatibilis eszközök | iPhone és Android okostelefonok |
| Optikai kialakítás | 4 alkotóelem 4 csoportban |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Optikai bevonat | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Nagyítás, x | 200 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 6 |
| Fókusztávolság, mm | 10 |
| Polarizáló szűrő | yes |
| LED-világítás | 3 mód: teljes gyűrű, bal félgyűrű, jobb félgyűrű |
| Látható fény színhőmérséklete | 2 mód: meleg fény (3500 ± 200K), hideg fény (6500 ± 200K) |
| UV lámpa | 1 mód: teljes gyűrű |
| Fényerő | 3 szint |
| Tápellátás | beépített lítium-ion akkumulátor, 3,7 V, 110 mA·h; töltés C-típusú USB kábelen (tartozék) keresztül 5 V/1 A DC forrásból (power bank, számítógép, hálózati adapter) |
| Töltési idő | 90 perc |
| Üzemidő | 120 perc |
| Töltésjelző | yes |
| Portok | C típusú USB |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Levenhuk Kelvin TMC10 LED-es mikroszkóp okostelefonhoz 86481
- KELVIN
- 86481
- 0,15 kg
Szállítás és készlet információ
-
18 040 Ft 18 990 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény



