• Scheppach BC-EB100-X - akkus földfúró IXES 20 V (akku és töltő nélkül) - 5904705900
Akku és töltő nélkül!
A nagy teljesítményű Scheppach BC-EB100-X akkus földfúró ideális segítő
lyukak fúrásához kerítés- vagy más oszlopok telepítése esetén, növények,
cserjék, fák ültetéséhez, illetve más lyukak fúrásához földbe. Magas,
akár 125 ford./perc fordulatszámmal bír, így könnyedén megbirkózik az
igényesebb feladatokkal is. A vezeték nélküli működésnek köszönhetően a
fúróval kényelmes és egyszerű a munka. A gép kompatibilis a Scheppach
IXES 20V termékcsalád összes akkujával és töltőjével. A karbantartást
nem igénylő és erőteljes szénkefe nélküli motor hosszabb üzemidőt,
nagyobb tartósságot és minimális kopást biztosít. Befogórendszere gyors
és egyszerű fúrócserét tesz lehetővé szerszámok használata nélkül.
Alaptartozékként 100 mm átmérőjű és 800 mm hosszú fúrószárral van
felszerelve, így univerzális szerszám különféle alkalmazásokhoz. Három
üzemmódot kínál: Eco a gazdaságos működésért, Power Mode a maximális
teljesítményért és hátramenet a fúró szabaddá tételéhez. Praktikus
kialakítása, alacsony súlya és a két, puhított, csúszásgátló felületű
fogómarkolat kényelmes kezelést biztosít minden használat során. A
csomagolás nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Feszültség: 20 V
Fúrószár hossza: 800 mm
Fúrószár O: 100 mm
Forgási sebesség: 125 ford./perc
Méretek: 1100 x 200 x 400 mm
Rendelési szám: 5904705900
EAN: 4046664235309
Nettó súly: 3,4 kg
Bruttó súly: 5,8 kg
Csomagolás mérete: 890 x 560 x 320 mm
Műszaki adatok:
Feszültség: 20 V
Fúrószár hossza: 800 mm
Fúrószár O: 100 mm
Méretek: 1100 x 200 x 400 mm
Rendelési szám: 5904705900
EAN: 4046664235309 Nettó súly: 3,4 kg
Bruttó súly: 5,8 kg