• Scheppach BC-HCS165-X akkus kézi körfűrész indukciós motorral IXES 20V - 5901816900
Akku és töltő nélkül!
A Scheppach BC-HCS165-X egy nagy teljesítményű akkus körfűrész, amely
alkalmas hosszú egyenes vágásokra, falapokból történő levágására,
konyhai és munkalapok rövidítésére, padlóburkolatok vágására,
keresztirányú gerendák vágására stb. A modern szénkefe nélküli motor
nagy hatékonyságot, hosszabb akkauhatékonyságot, hosszú élettartamot és
minimális elhasználódást biztosít. A fűrész minden Scheppach IXES 20V
akkuval és töltővel kompatibilis. A nagy teljesítményű motornak, a magas
fordulatszámnak, tömör alumíniumötvözetből készült fémtalpnak és a
kiváló minőségű, 165 mm-es, 24 keményfémlapkás fűrészlapnak köszönhetően
a vágások pontosak és tiszták. A vágásmélység és szög beállításához
nincs szükség szerszámokra, mindkét műveletet a gépbe épített, jól
leolvasható skála jelzi. A még pontosabb eredmény érdekében a fűrész
párhuzavezetővel, lézeres vágásjelzővel és LED világítással van
felszerelve, amely tökéletesen megvilágítja a munkafelületet, és a gép
kikapcsolása után 10 másodpercig világít. A puhított csúszásgátlós
markolattal rendelkezik, és az elszívócsonknak köszönhetően a fűrészt
elszívóhoz csatlakoztathatja, és kihasználhatja a pormentes környezetben
történő munkavégzés lehetőségét. A lágyindítás (Soft Start) és a
túlterhelés elleni védelem garantálja a gép hosszú élettartamát. A
csomag tartalmaz egy 165 mm átmérőjű, 24-es fogazatú fűrészlapot, egy
imbuszkulcsot, egy párhuzamvezetőt és egy elszívóadaptert. A csomagolás
nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Feszültség: 20 V
Fordulatszám: 4500 ford./min
Fűrészlap: 165 mm, 24 fog
Fűrészlap furat: 20 mm
Dönthetőség: 0°-45°
Max. vágásmélység 90°-nál: 55 mm
Max. vágásmélység 45°-nál: 40 mm
Méretek: 295 x 180 x 195 mm
Rendelési szám: 5901816900
EAN: 4046664216841
Nettó súly: 2,8 kg
Bruttó súly: 3,3 kg
Csomagolás mérete: 175 x 300 x 250 mm
Műszaki adatok:
Feszültség: 20 V
Fordulatszám: 4500 ford./min
Fűrészlap: 165 mm, 24 fog
Fűrészlap furat: 20 mm
Dönthetőség: 0°-45°
Méretek: 295 x 180 x 195 mm
Rendelési szám: 5901816900
EAN: 4046664216841 Nettó súly: 2,8 kg
Bruttó súly: 3,3 kg
40
Utánvét GLS