• Scheppach BC-JS254-X akkus szúrófűrész indukciós motorral IXES 20V - 5901818900
A Scheppach BC-JS254-X akkus szúrófűrész ideális választás különféle
anyagok, például fa, fém, alumínium, sárgaréz, műanyag és egyebek precíz
vágásához – csak válassza ki a megfelelő fűrészlapot. A modern szénkefe
nélküli motor nagy hatékonyságot, hosszabb akkumulátor-teljesítményt,
hosszú élettartamot és minimális elhasználódást biztosít. Kompatibilis
az összes Scheppach IXES 20 V-os akkuval és töltővel, így a fűrész
maximális rugalmasságot és vezeték nélküli kényelmet kínál. A fűrész
kialakítása lehetővé teszi számos különböző szögben történő vágást,
hosszú párhuzamos vágásokat vagy ívvágásokat. A fűrész egyszerű egykezes
kezeléssel, elektronikus fordulatszám-beállítással, munkaterület lefúvó
funkcióval, LED-es munkaterület-világítással rendelkezik 10 másodperces
késleltetéssel a gép kikapcsolása után, valamint 3 fokozatú
előoszcillációs beállítással a vágási teljesítmény beállításához és egy
fokozattal finomvágáshoz. A kiváló minőségű fűrészlapokon kívül az
integrált sorjavédelem is segíti a tiszta vágást. A minőségi alaplap
csúszó lappal rendelkezik, amely megvédi az érzékeny felületet a
karcolásoktól. Ezenkívül könnyen, 5 fokozatban állítható -45° és +45°
közötti gérvágáshoz. A fűrészlap cseréje ugyancsak egyszerű, a
gyorsrögzítős rendszernek köszönhetően. Az átlátszó csuklós burkolat
védi a felhasználót, miközben szabad rálátást biztosít a munkafelületre.
A fogantyú kényelmes csúszásgátló zónákkal rendelkezik. A csomag
tartalmaz egy fafűrészlapot, egy párhuzamvezetőt, egy elszívóadaptert,
sorja elleni védelmet és egy fűrészlap burkolatot. A csomagolás nem
tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Feszültség: 20 V
Löketszám: 6 fokozat, 1000 - 3000 /perc
Löketmagasság: 25,4 mm
Vágásszög: 5 fokozat, -45°/-22,5°/0°/22,5°/45°
Előrezgés beállítása: 3 fokozat + finom vágás
Max. vágás: kb. 100 mm
Max. vágás alumíniumban: kb. 15 mm
Max. vágás fémben: kb. 10 mm
Méretek: 285 x 200 x 75 mm
Rendelési szám: 5901818900
EAN: 4046664217794
Nettó súly: 1,7 kg
Bruttó súly: 1,9 kg
Csomagolás mérete: 245 x 230 x 80 mm
Akku és töltő nélkül!
Műszaki adatok:
Feszültség: 20 V
Löketmagasság: 25,4 mm
Max. vágás: kb. 100 mm
Max. vágás fémben: kb. 10 mm
Méretek: 285 x 200 x 75 mm
Rendelési szám: 5901818900
EAN: 4046664217794 Nettó súly: 1,7 kg
Bruttó súly: 1,9 kg
Utánvét GLS