• Szimering MTD P61 22x35x6 felső, 2db/csomag 22-T1105022003500700/2CS
MTD P61 típusú motorhoz felső szimering, 2 darabos csomagolásban.
Külső átmérő:35mm
Belső átmérő:22mm
Szélesség:6mm
Típusok: MTD: P61,
Szállítási mód /
Fizetési mód
Szállítási díj
Személyes átvétel
Barion online fizetés
ingyenes
Személyes átvétel
Előre utalás
ingyenes
Utánvét GLS
  • MTD
  • 22-T1105022003500700/2CS
Szállítás és készlet információ
Személyesen is átvehető!
1-2 munkanap
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény