• Bresser Messier AR-127L/1200 (EXOS-2/EQ5) teleszkóp 64643
Bresser Messier AR-127L/1200 (EXOS-2/EQ5) – egy komoly refraktor kezdő csillagászoknak. 26 mm-es szemlencsével, 46-szoros nagyítással és 52°-os látómezővel rendelkezik. Az EXOS-2/EQ5 ekvatoriális állvány segítségével kényelmesebben követheti az objektumokat megfigyelés közben. A 127 mm-es akromatikus objektívlencse elegendő fényt gyűjt össze, hogy láthassa a Hold hegyeit és krátereit, megfigyelhesse a Jupiter övét, a Szaturnusz felhősávjait, és alaposan megnézhesse a Mars felszínét, a csillag gömbhalmazokat, a planetáris ködöket és egyéb mélyég-objektumokat. A készletben található egy diagonális tükör, amely kényelmes pozíciót biztosít a megfigyelések közben.
A készlet a következőket tartalmazza:
  • Bresser Messier AR-127L/1200 (EXOS-2/EQ5) teleszkóp
  • 26 mm szemlencse (46x/52°)
  • Diagonális tükör (1,25")
  • T2 adapter
  • Adapter 2"-os szemlencséhez
  • Tubusgyűrűk tartóval, és integrált hátizsákos kameratartó
  • 8x50 keresőtávcső
  • EXOS-2 ekvatoriális tartó
  • 4,5 kg-os nehezék
  • Acéltubusos, terepen használható háromlábú állvány
  • Stellarium számítógépes szoftver
  • Hold térkép
  • Forgó csillagtérkép
  • Használati útmutató és garancia
MárkaBresser GmbH, Németország
Szavatosság2 év
EAN4007922199238
A csomag méretei (HxSzxM):134x54x32 cm
Szállítási súly31.82 kg
Optikai kialakításrefraktor
Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm127
Fókusztávolság, mm1200
Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x254
Rekesznyílásf/9.4
Felbontási küszöbérték, ívmásodperc0.912
Szemlencsék26 mm (46x)
Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk1,25/2
Keresőtávcsőoptikai, 8x50 hajszálkereszttel
Háromlábú állványacél, fa
Állványekvatoriális, EXOS-2/EQ5
Optikai tubus átmérője, mm133x1220
Optikai tubus súlya, kg7.9
MAGYARORSZÁGI IMPORTŐRI GARANCIA
  • BRESSER
  • 31,82 kg
Szállítás és készlet információ
Személyesen is átvehető!
Ingyen kiszállítjuk
Jelenleg nem elérhető!
Mikor kapom meg?
Mennyiségi kedvezmények
2 db vásárlásakor 2% kedvezmény
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény