- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Háztartási eszközök
- Konyhai eszközök
- Egyéb konyhai kiegészítők
- Ermenrich BBQ GT20 húshőmérő 86336
Az Ermenrich BBQ GT20 hőmérő az Ön személyi asszisztense a konyhában, a grill partikon és a füstölés során is. A segítségével mindig tudhatja, mi történik a sült hús, sült hal, egész csirke vagy bifsztek belsejében. Semmi mást nem kell tenni, csak behelyezni a vékony, rozsdamentes acélból készült szondát az ételbe, majd ellenőrizni az információkat a képernyőn.
A szonda 0 °C és +300 °C között méri a hőmérsékletet, tartós teflonkábele pedig akár +380 °C-os hőmérsékletnek is képes ellenállni. A mérési pontosság folyamatosan nagy, hiszen a hibahatár nem lépi túl a ±3%-ot. Fontos észben tartani, hogy a szondát és a kábelt sütéshez tervezték – közvetlenül nyílt lánggal nem szabad érintkezniük. Tartsa be a biztonsági irányelveket, hogy eszköze éveken át jól működhessen.
A hőmérőből úgy hozhatja ki a legtöbbet, ha Bluetooth-on keresztül összekapcsolja okostelefonjával, majd megnyitja a ToGrill alkalmazást. Ez az alkalmazás az Ön személyes sütési útmutatójaként szolgál. Egyszerűen csak válassza ki a hús típusát, állítsa be a kívánt sütöttségi fokot, végezze el az esetlegesen szükséges módosításokat, majd várja meg az eredményt. A hőmérő az étel elkészültekor hangjelzéssel fogja figyelmeztetni Önt. Továbbá az alkalmazás egy jól áttekinthető grafikonon megjeleníti a sütési előzményeket, és 10 különböző ételtípushoz is kínál előre beállított konfigurációkat. A folyamatot a távolból, akár 80 méterről is irányíthatja, így nyugodtan lazíthat egyet a barátaival és családtagjaival, amíg a vacsora elkészíti magát.
Az Ermenrich BBQ GT20 a részletekről is gondoskodik. Huzamosabb inaktivitás után automatikusan kikapcsolódik, hogy ne merüljön az elem. Amikor a szondát kiveszi az ételből, az utoljára mért hőmérséklet megmarad a képernyőn, hogy legyen ideje elolvasni és feljegyezni. Szeretne figyelni az időre? Az akár közel 12 órára is beállítható visszaszámlálás funkció tökéletesen elvégzi ezt a feladatot. Az LCD-kijelzőn lévő jelzőlámpa figyelmezteti Önt, amikor ideje kicserélni a 2 AAA elemet.
Ez az Ermenrich hőmérő nemcsak okos, hanem kényelmes mérőeszköz is. A hátulján lévő mágnessel könnyen felteheti a hűtőszekrényre, tűzhelyre, grillsütőfedélre vagy szagelszívóra, hogy mindig kéznél legyen. A kiegészítő teljesen biztonságos, és az összes nemzetközi minőségügyi szabványnak megfelel, ahogy azt az FCC, CE, RoHS, FDA, LFGB és BQB tanúsítványa is mutatja.
Főbb jellemzők:
- 17 cm-es, vezetékes, rozsdamentes acélból készült szonda 102 cm-es kábellel
- Inaktivitás esetén automatikusan kikapcsolódik
- Bluetooth-on keresztül okostelefonhoz csatlakoztatható (iOS/Android); mobilalkalmazás a távvezérléshez
- Többféle felhasználói beállítás; riasztás az étel elkészültekor vagy a célhőmérséklet elérésekor
- Húshőmérséklet-mérési tartomány: 0 °C és +300 °C között; pontosság: ±1–3%
- Visszaszámlálás akár 11 óra 59 perc és 59 másodpercről
- Háttérvilágításos FSTN LCD-képernyő a jó láthatóságért és széles látószögért
A készlet tartalma:
- Főzési/sütési hőmérő
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027494 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x10x4 cm |
| Szállítási súly | 0.275 kg |
| Kialakítás | távoli szondával |
| Szonda típusa | vezetékes |
| Mellékelt szondák száma | 1 |
| Maximális szondaszám | 1 |
| Szonda anyaga | rozsdamentes acél |
| Szonda hossza, cm | 17 |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Sütőben használható | yes |
| Ételhőmérséklet mérési tartomány, °C | 0 — 300 |
| Mérés pontossága | ±1% (0 °C .. +100 °C); ±2% (+100 °C .. +200 °C); ±3% (+200 °C .. +300 °C) |
| Tartás funkció | yes |
| Túlmelegedési riasztás | yes |
| Időzítő | yes |
| Időzítő visszaszámlálása | akár 11 óra 59 perc 59 másodperctől |
| Okostelefon-kapcsolat | yes |
| További berendezés csatlakoztatható | Android/iOS okostelefonokhoz és tabletekhez a ToGrill alkalmazáson keresztül |
| Bluetooth | yes |
| "Rálátási" hatótávolság | akár 80 m (okostelefonhoz) |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Háttérfény | yes |
| Tápellátás | 2 db AAA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag, rozsdamentes acél |
| Alacsony töltésszint jelzőfénye | yes |
| Tanúsítványok | CE, FCC, RoHS |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich BBQ GT20 húshőmérő 86336
- ERMENRICH
- 86336
- 0,28 kg
Szállítás és készlet információ
-
14 240 Ft 14 990 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény

