Az Ermenrich Reel KD50 szinte minden építkezési, felújítási vagy burkolási munka nélkülözhetetlen eszköze. A mindennapi ház körüli feladatokhoz is kiválóan alkalmas. Az 5 méteres matt acélszalag minden szükséges mérési feladathoz megfelelő.
Az övcsíptetővel ellátott műanyag burkolat ergonomikus és felhasználóbarát. A szalag önzáró mechanizmusa több egymást követő mérés elvégzését teszi lehetővé. A kihúzott szalag automatikusan rögzül. A visszahúzáshoz nyomja meg a burkolaton található gombot. A gomb elengedése újból rögzíti a szalagot. A szalag anyaga és a gumírozott burkolat ellenállóvá teszi az eszközt az óvatlan sérüléssel szemben.
Főbb jellemzők:
- Önzáró mérőszalag 5 méteres szalaggal
- Tartós matt acélból készült egyoldalas szalag
- Tartós gumírozott műanyag burkolat
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017778 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 7x7x3 cm |
| Szállítási súly | 0.22 kg |
| Típus | mérőszalag |
| Mértékegységek (hossz) | cm, mm |
| Mérés pontossága | 10 méterenként ±2,3 mm |
| Mérőszalag hossza, m | 5 |
| Mérőszalag szélessége, mm | 19 |
| Mérőszalag vastagsága, mm | 0.13 |
| Szalag anyaga | csiszolt acél |
| Mérőszalag specifikációi | egyoldalas, mágneses fém horog, önzáró |
| Tok anyaga | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Kiegészítő | gumírozott váz, övcsíptető |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | kivitelezés |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich Reel KD50 mérőszalag 82998
- ERMENRICH
- 82998
- 0,22 kg
Szállítás és készlet információ
-
2 360 Ft 2 490 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény











