A 8 méteres Ermenrich Reel KD80 egy pontos mérésekhez készült klasszikus mérőszalag. Ideális eszköz építkezéshez, felújításhoz, tervezéshez, bútorok átrendezéséhez és különböző háztartási feladatokhoz. Robusztus, tartós anyagokból készült, matt acélszalaggal és gumírozott ABS műanyag burkolattal van ellátva.
A szalag egy oldalon van jelölésekkel ellátva. A mágneses záróhorog fém felületekhez rögzíthető. A mérőszalag megkönnyíti a több egymás után végzett mérést. A kihúzott szalag automatikusan rögzül, és a burkolaton található gomb megnyomásáig nem húzódik vissza. A beépített övcsíptető kényelmes hordozást tesz lehetővé.
Főbb jellemzők:
- Önzáró mérőszalag matt acélszalaggal
- 8 méteres egyoldalas acélszalag
- Gumírozott nagy szilárdságú ABS burkolat
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017785 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 8x8x4 cm |
| Szállítási súly | 0.42 kg |
| Típus | mérőszalag |
| Mérés pontossága | 10 méterenként ±2,3 mm |
| Mértékegységek | cm, mm |
| Mérőszalag hossza, m | 8 |
| Mérőszalag szélessége, mm | 25 |
| Mérőszalag vastagsága, mm | 0.14 |
| Szalag anyaga | csiszolt acél |
| Mérőszalag specifikációi | egyoldalas, mágneses fém horog, önzáró |
| Tok anyaga | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Kiegészítő | gumírozott váz, övcsíptető |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | kivitelezés |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich Reel KD80 mérőszalag 82999
- ERMENRICH
- 82999
- 0,42 kg
Szállítás és készlet információ
-
3 310 Ft 3 490 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény













