- HÁZ KERT HOBBY
- Barkácsolás
- Mérőműszer mérőeszköz
- Szintező eszközök
- Ermenrich Verk LQ40 digitális szintező 85693
Ismerkedjen meg az Ermenrich Verk LQ40 mágneses digitális szintezővel, amely sokféle alkalmazást tesz lehetővé. Használható fémszerkezetek szintezésére építési és javítási munkáknál, valamint a gyártásban egyes elemek lejtésének mérésére, valamint kések élezésére. A lejtést 0–360° (4x90°) tartományban tudja mérni, és hangjelzés segít a tárgy precíz vízszintes vagy függőleges beállításában. Az értékeket fokban, százalékban ill. más, a felhasználó által kiválasztható mértékegységekben jelzi ki.
A leolvasott értékek a beépített monokróm kijelzőn jelennek meg, alatta pedig vezérlőgombok találhatók. Az Ermenrich Verk LQ40 digitális szintezővel néhány extra funkciónak köszönhetően könnyű a munka – lehetőség van a leolvasások „befagyasztására” és a készülék nullázására relatív szögek méréséhez. A mágneses V-horony talp segítségével a készüléket fémfelületen is rögzíteni tudja. A nagy szilárdságú ABS-műanyagból és polikarbonátból készült test ütésálló és véd a lehulló vízcseppekkel szemben. A készülék 2 hagyományos AAA elemmel működik, automatikus kikapcsolási funkcióval, amely 3 percnyi inaktivitás után kikapcsol.
Főbb jellemzők:
- Nagy precizitású mérés a mértékegységek kiválasztásának lehetőségével
- Figyelmeztető hangjelzés, mágneses talp V-horonnyal
- Ütésálló test LCD-kijelzővel
- Elemmel működik, alacsony töltöttség-jelzővel
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555026633 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 9x8x5 cm |
| Szállítási súly | 0.135 kg |
| Szintező típusa | digitális |
| Pontosság | ±0,1° 0°-nál és 90°-nál, a többi ±0,2° |
| Pontosság | ±0,1° 0°-nál és 90°-nál, a többi ±0,2° |
| Mértékegységek | fokos, ft, hüvelyk, m, mm, százalék |
| LCD-kijelző | igen |
| Maximális felbontás | 0,05° |
| Kalibrálás | manuális |
| Tartás funkció | yes |
| Nullázási funkció | yes |
| Mágneses talp | yes |
| V-horony | yes |
| Tápellátás | 2 db AAA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | 3 perc |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP42, védett a függőlegesen lezúduló vízcseppek ellen (15°-os dőlésszögig) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag, polikarbonát |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
| Kiegészítő | figyelmeztető hangjelzés |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Ermenrich Verk LQ40 digitális szintező 85693
- ERMENRICH
- 85693
- 0,14 kg
Szállítás és készlet információ
-
10 440 Ft 10 990 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény







