- HÁZ KERT HOBBY
- Ház
- Fotó Kamera
- Optikai termékek
- Teleszkópok
- Bresser National Geographic 50/600 AZ teleszkóp tartóval 74352
A Bresser National Geographic 50/600 teleszkóp altazimut állványon nagyszerűtársa lesz a kezdő csillagásznak! Ez a belépő szintű teleszkóp élénk színű éskönnyen összeszerelhető. A teleszkóphoz keresőtávcső tartozik, ami segíti amegfigyelni kívánt égitestek megkeresését. A készletben kétféle okulár van: 6mm-es és 12 mm-es. Az altazimut állványon az optikai tubus vízszintesen ésfüggőlegesen mozdítható el. A készlethez tartozik egy egyenes képet adó okuláris, ami egyenes (nem fordított és nem tükrözött) képet ad, valamint vele földimegfigyeléseket is lehet végezni.
A Bresser National Geographic 50/600 AZ teleszkóp kitűnő ajándék az érdeklődőgyerekeknek. A teleszkóp maximális nagyítása 100x. Ez tökéletes a Holdfelületének és sok más égitestnek a vizsgálatára. A minőségi optika és akedvező ár révén ez a teleszkóp az űrrel való ismerkedés és az első bolygóészlelések csodálatos eszköze.
Jellemzők
- Diagonális tükör a kényelmes észlelésekhez
- Széles nagyítási skála: 50x–100x
- Kényelmes földi és csillagászati megfigyelések
- Könnyű összeépítés
A készlet a következőket tartalmazza:
- Teleszkóp
- 2 db szemlencsék: 12 mm, 6 mm
- 1,5х felfelé álló szemlencse
- Kereső távcső
- Diagonális tükör
- Holdszűrő
- Állvány tartóval
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922010168 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 77x23x12 cm |
| Szállítási súly | 2.1 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai rendszer | akromatikus |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 50 |
| Fókusztávolság, mm | 600 |
| Nagyítás foka, x | 50 — 100 |
| Szemlencsék | 1,5х felfelé álló szemlencse, 6 mm, 12 mm |
| Keresőtávcső | optikai |
| Szűrők a készletben | hold |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | állítható |
| Állvány | alt-azimut |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói, földi objektumok |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
| Szállítási mód / Fizetési mód | Szállítási díj |
| Személyes átvételBarion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvételElőre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálatBarion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálatElőre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálatUtánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpontBarion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontElőre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpontUtánvét GLS | 2 200 Ft |
Bresser National Geographic 50/600 AZ teleszkóp tartóval 74352
- BRESSER
- 74352
- 2,10 kg
Szállítás és készlet információ
-
27 490 Ft
Mennyiségi kedvezmények
5 db vásárlásakor 3% kedvezmény
10 db vásárlásakor 5% kedvezmény
















